Haberler

Başhekim'den Bilgi İşlem sorumlularına Teşekkür Belgesi

          Başhekim'den Bilgi İşlem sorumlularına Teşekkür Belgesi Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Uğur YILDIRIM , merkezimiz Bilgi İşlem teknik sorumlularına verdikleri hizmetten dolayı Teşekkür Belgesi verdi.

          Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bilgi İşlem teknik sorumluları Mahmut YILDIRIM ve Yaşar PAPAKER’e, özverili çalışmaları ve merkezimiz bilişim sistemini çağın gerekliliklerine uygun olarak güncellemeleri nedeniyle Teşekkür Belgesi ile onurlandırdı.

          İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ali ÇELİK de katıldığı törende, Mahmut YILDIRIM ve Yaşar PAPAKER’e teşekkür belgelerini veren Başhekim YILDIRIM , yaptığı konuşmada, "Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bilgi İşlem teknik sorumluları Mahmut Yıldırım ve Yaşar papaker’in özverili çalışmaları ile merkezimiz Bilişim Teknolojileri alt yapısı her geçen gün çağımızın gerekliliklerine uygun olarak sürdürülmektedir. Makine, ekipman ve donanım kalitemizle yenilikler takip edilmekte ve hasta ve hasta yakınları ve diğer ilgili tarafların beklentileri konusunda, en son bilimsel ve teknolojik gelişmeler uygulanarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde gereksinimler karşılanmaktadır.

          Merkezimiz bilişim sisteminin çağın gereklerine uygun hale gelmesinde üstün katkıları olan arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum" dedi.01.jpg

14 Mart 2022